Ve Food & Rest Zone v hale č. 1 najdete  nejen konopné dobroty, mezi kterými si vybere každý labužník!

VietVíly Cooking Club 

Pokud vám z nabitého programu vyhládne, pochutnáte si u VietVíly Cooking Clubu. Jsou to dívky, jež mají jasnou misi: sdílet lásku k vietnamskému jídlu a kultuře. K vietnamské gastronomii neodmyslitelně patří bylinky, které se podávají k většině jídel. Jednak ho pozdvihnou do nebeských výšin, ale především mu dodají blahodárné účinky. V jejich menu nebude o bylinky nouze. Očekávejte koriandr, perilu, mátu, konopný olej a semínka! Kromě misky s jídlem dostanete také krabičky s omáčkou, praženou cibulkou a oříšky. A na jaké dobroty se můžete těšit? Připraví vám salátovou tofu misku a pro milovníky masa budou grilovat vepřové BÚN CHA s příchutí božské citronové trávy.

Tommy’s Food Truck 

Pokud se vaše chuťové buňky orientují spíše na západní než východní kuchyni, měli byste navštívit Tommy’s food truck, který vám nabídne masové i vegetariánské burgery, hot dogy, polévku, domácí limonádu, hranolky, grilovanou kukuřici a plněné bagety. Pro milovníky chilli mají připraveny dva druhy papriček, které si můžete ke každému jídlu přiobjednat. Jejich street food občerstvení připravují z kvalitních surovin, tak abyste si od food trucku odnesli příjemný kulinářský zážitek.

Mini koblížky

Máte rádi spíše sladké? Legendární čerstvé americké MiniDonuts upečou na stánku Čerstvé mini koblížky přímo před vámi za použití tradičního burákového oleje a těsta přímo z amerického Minneapolis. Čokoládové, karamelové, jahodové nebo jen poprášené se skořicí, každý si přijde na své. Jako překvapení si pro letošní ročník Cannafestu připravili i koblížkovou specialitu CannaDonuts. To nejlepší ze světa donutů zaručeno!

Čokoládová kavárna 

Ty největší hříšníky potěší Čokoládová kavárna. Tekutá horká čokoláda Reno Fondente 72% od firmy Almeco je sice tekutá, avšak spíše v konzistenci řidšího medu. Takže se nejedná o nápoj, ale o tekutou čokoládu, kterou si budete moci doplnit o další ingredience, jako je např. sekaný oříšek, perník, chilli a podobně. Pro festival bude samozřejmě připravena varianta s konopným semínkem. Čokoládu vám nazdobí šlehačkou z čerstvé 33% šlehačky. Budete-li mít chuť spíše na kávu, vybrat si budete moci z espressa, lunga či cappuccina připraveného v pákovém kávovaru z kávy Pellini. Specialitou bude cappuccino s čokoládou Reno Fondente, ale budete-li ve výběru kreativní, na stánku budou samozřejmě ochotni vyjít zákazníkům vstříc i s jinými kávovými specialitami.

Těšte se na Cannafestu na kvalitní kulinářské zážitky!